Sleva!

Vytržení

340 

Tato kniha otevřeně mluví o věcech, které přijdou na svět. Nemá však vyděsit. Má potěšit každého, kdo věří v proroctví Bible.

Skladem

Kategorie:

Popis

Vytržení
Tajemství Bible, které zatřese nebem i zemí….

Sergej Mihál

Ptáte se,co je vytržení?

Je to událost, při které všechny oddané křesťany vezme Ježíš do nebeských příbytků.
Přesně tak jak to zaslíbil.
Tato kniha otevřeně mluví o věcech, které přijdou na svět. Nemá však vyděsit. Má potěšit každého, kdo věří v proroctví Bible. Je knihou naděje. Bůh zachrání své děti před největším soužením,jak svět poznal. Do příchodu Krista svět ovládne síla, o které prorok Daniel napsal, že podupe, pozře a rozdrtí celou zemi. Co se děje okolo nás, je pouze začátek toho, co na svět ještě přijde. Řešení je pro lidstvo nepřijatelné. Velmi hlasitě křičí,že svého Stvořitele respektovat nebude.
Ale On odpovídá:
Mlčel jsem od věku. Byl jsem potichu, jakoby jsem byl hluchý a němý, přemáhal jsem se. Nyní však slibuji: Já ještě jednou zatřesu nejenom zemí, ale i nebem. Noe tehdy poslech Boha a postavil koráb.
A co my dnes?

Autor je eschatolog a evangelista.

Od svého mládí káže evangelium Ježíše Krista. Jako laický kazatel Bible působil už v bývalém Československu. V porevolučním období byl mnoho let pastorem mladých křesťanů v Košicích. Před několika lety zaměřil svoji pozornost na biblická znamení, díky kterým začal psát o „vytržení Církve a velkém soužení světa.“ V současnosti k tomuto tématu na základě proroctví Bible vyučuje.


Rok vydání: 2016
Počet stran: 160
Vazba: brožovaná
Rozměr: 177×248 mm
Hmotnost: 330 g
ISBN: 9788097252700