Sleva

Příchod Antikrista a jeho říše

229  199 

Vydejme se na úchvatnou cestu budoucností, tak jak nám ji popisuje Bible.
Co tento svět čeká?
Tato kniha se pokusí ve světle Svatých Písem odpovědět na tyto a mnohé další otázky, týkající se Antikrista a událostí konce věků.

Skladem

Popis

Příchod Antikrista a jeho říše
Petr Krpec

Vydejme se na úchvatnou cestu budoucností, tak jak nám ji popisuje Bible. Co tento svět čeká? Světové události začínají do sebe zapadat jako kousky skládačky a vše se pomalu připravuje na příchod tajemné postavy, mocného politicko-náboženského vůdce, který je v Bibli označen jako Antikrist. Kdo je tato postava? Odkud přijde? Jakým způsobem změní svět a jak to všechno skončí? Tato kniha se pokusí ve světle Svatých Písem odpovědět na tyto a mnohé další otázky, týkající se Antikrista a událostí konce věků.

Životopis – Petr Krpec

Narozen 14.2. 1977 v Ostravě. Vystudoval střední školu společného stravování. V období 1999-2009 žil v USA, kde mimo jiné studoval na Moodyho Biblickém Institutu v Chicagu. Zde také pracoval jako vedoucí mládeže v baptistické církvi. Od roku 2009 do současnosti žije spolu s manželkou Markétou v Praze, kde slouží jako policista. V roce 1995 se stal křesťanem a od té doby se zajímá o biblické proroctví. V roce 2015 na toto téma vydal knihu s názvem: Příchod Antikrista a jeho říše.

Vydal : Petr Krpec
Rok vydání 2015

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Příchod Antikrista a jeho říše”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…