Příchod Antikrista a jeho říše

229 

Vydejme se na úchvatnou cestu budoucností, tak jak nám ji popisuje Bible.
Co tento svět čeká?
Tato kniha se pokusí ve světle Svatých Písem odpovědět na tyto a mnohé další otázky, týkající se Antikrista a událostí konce věků.

Skladem

Kategorie:

Popis

Příchod Antikrista a jeho říše
Petr Krpec

Vydejme se na úchvatnou cestu budoucností, tak jak nám ji popisuje Bible. Co tento svět čeká? Světové události začínají do sebe zapadat jako kousky skládačky a vše se pomalu připravuje na příchod tajemné postavy, mocného politicko-náboženského vůdce, který je v Bibli označen jako Antikrist. Kdo je tato postava? Odkud přijde? Jakým způsobem změní svět a jak to všechno skončí? Tato kniha se pokusí ve světle Svatých Písem odpovědět na tyto a mnohé další otázky, týkající se Antikrista a událostí konce věků.

Životopis – Petr Krpec

Narozen 14.2. 1977 v Ostravě. Vystudoval střední školu společného stravování. V období 1999-2009 žil v USA, kde mimo jiné studoval na Moodyho Biblickém Institutu v Chicagu. Zde také pracoval jako vedoucí mládeže v baptistické církvi. Od roku 2009 do současnosti žije spolu s manželkou Markétou v Praze, kde slouží jako policista. V roce 1995 se stal křesťanem a od té doby se zajímá o biblické proroctví. V roce 2015 na toto téma vydal knihu s názvem: Příchod Antikrista a jeho říše.

Vydal : Petr Krpec
Rok vydání 2015