VÍRA: NAPOJENÍ NA BOŽÍ MOC

259 

NĚKTEŘÍ LIDÉ VĚŘÍ, ŽE MÍT VÍRU ZNAMENÁ MÍT NÁROK NA POŽEHNÁNÍ A PROSPERITU.JINÍ VĚŘÍ, ŽE VÍRA SAMA O SOBĚ JE VŠECHNO, CO K ŽIVOTU POTŘEBUJEME. DALŠÍ SE DOMNÍVAJÍ, ŽE VÍRA JE KOSMICKÁ SÍLA, JEŽ PRODUKUJE SUPERMANY, SUPERDUCHOVNÍ A NEPORAZITELNÉ LIDI. VÍRA ALE NIC TAKOVÉHO NENÍ.

Skladem

Kategorie:

Popis

VÍRA: NAPOJENÍ NA BOŽÍ MOC
REINHARD BONNKE

 

 

NĚKTEŘÍ LIDÉ VĚŘÍ, ŽE MÍT VÍRU ZNAMENÁ MÍT NÁROK NA POŽEHNÁNÍ A PROSPERITU. JINÍ VĚŘÍ, ŽE VÍRA SAMA O SOBĚ JE VŠECHNO, CO K ŽIVOTU POTŘEBUJEME. DALŠÍ SE DOMNÍVAJÍ, ŽE VÍRA JE KOSMICKÁ SÍLA, JEŽ PRODUKUJE SUPERMANY, SUPERDUCHOVNÍ A NEPORAZITELNÉ LIDI. VÍRA ALE NIC TAKOVÉHO NENÍ. SKUTEČNÁ BIBLICKÁ VÍRA NEZNAMENÁ VĚŘIT NĚČEMU, O ČEM VÍTE, ŽE TO NENÍ PRAVDA; ANI VĚŘIT V NĚCO, O ČEM NEEXISTUJE ŽÁDNÝ DŮKAZ. TEN NÁM DÁVÁ BIBLE, JEŽ JE CELÁ O VÍŘE. PŘINÁŠÍ DŮKAZY, KTERÉ ČINÍ VÍRU NATOLIK ŽIVOU, DŮLEŽITOU A OHROMUJÍCÍ, ŽE O NÍ NEMŮŽEME MÍT ŽÁDNÉ POCHYBY.

Ve své knize Víra: napojení na Boží moc zjevuje světový evangelista Reinhard Bonnke na základě mnoha let svého osobního studia a úžasné služby milionům lidí, že:
– Víra je jako rozvodný systém, který dopravuje moc do našich životů. Víra sama není touto mocí, ale spojuje nás s jejím zdrojem. Bez víry spojení s Boží mocí neexistuje.
– Tomu, co se stane zítra, věříme na základě toho, co víme, že se stalo včera.
– O výsledku nerozhoduje velikost naší víry, ale velikost Boha, v něhož věříme.
Reinhard Bonnke je více než kvalifikován, aby osvětlil, co znamená sloužit v moci Ducha Svatého. Spolu se svým týmem CfaN pravidelně organizují evangelizační kampaně v Africe, kde jeho kázání provázejí znamení a zázraky. Téměř 1 600 000 lidí přijalo osobní uzdravení a 3 450 000 lidí se rozhodlo pro Krista během pouhých šesti úžasných dní zcela přetékajících vírou!

Rok vydání: 2011  (1. vydání)
Formát: 140 x 215 mm,
měkká vazba, 304 stran
VYDAL:  Studio Petřina