S nikým nechodím a nejsem cvok

220 

Kniha o vztazích pro mládež od 15 do asi 25 let. Mladý autor se v knize otevřeně i vtipně vypořádává s tím, jaká je vlastně pravá definice lásky, jak směřovat k čistotě a proč se nenechat zatáhnout do hry „na chození“.

Skladem

Kategorie:

Popis

S nikým nechodím a nejsem cvok
Joshua Harris

Kniha o vztazích pro mládež od 15 do asi 25 let. Mladý autor se v knize otevřeně i vtipně vypořádává s tím, jaká je vlastně pravá definice lásky, jak směřovat k čistotě a proč se nenechat zatáhnout do hry „na chození“. Své vrstevníky povzbuzuje k tomu, aby v sobě budovali reálný pohled na manželství, zabývá se charakterovými vlastnostmi potřebnými pro pevný partnerský vztah a tím, jak z období „před manželstvím“ vytěžit co nejvíce pro svůj budoucí život.

Čtvrté, opravené vydání.

Z knihy jsem nadšený, přečetl jsem ji jedním dechem. Jde o jednu z nejlepších publikací na téma zamilovanosti, chození a předmanželských vztahů. Věřím, že mnoha mladým lidem může být majákem a pomocí.“ Tomáš Řehák, vedoucí ACET ČR

Joshua Harris Joshua Harris (* 1974) je americký pastor a spisovatel, autor bestsellerů S nikým nechodím a nejsem cvok, Ani ň a My dva spolu. Je ženatý a má tři děti. V současnosti studuje Theologii na Regent College a žije ve Vancouveru v Britské Kolumbii.

Formát: A5,
176 stran
Vydal: Samuel
Rok vydání: 2016