Písař

219 

„Mé srdce přetéká dobrým slovem, přednesu tedy své dílo králi. Můj jazyk je jako rydlo zběhlého písaře.“ (Žalm 45,2)

Skladem

Kategorie:

Popis

Písař
James W. Goll

„Mé srdce přetéká dobrým slovem, přednesu tedy své dílo králi. Můj jazyk je jako rydlo zběhlého písaře.“ (Žalm 45,2)

Církev – po staletích, kdy to zanedbávala – začíná brát vážně skutečnost, že Bůh mluví i dnes a že si přeje mít se svým lidem osobní vztah. Vedení deníku je dějinami ověřený a spolehlivý nástroj, jak Boží hlas přijímat, jak jeho poselství uchovat a jak s ním správně nakládat.
Tato kniha je interaktivním průvodcem naslouchání Bohu, založeném na Písmu. Popisuje proces, který nám krok za krokem pomáhá navazovat stále důvěrnější vztah s Duchem svatým. Toužíte se naučit, jak lépe vykládat zjevení? Toužíte po prohloubení vašeho modlitebního života? Když James Goll psal Písaře, myslel právě na vás!
Naučte se, jak:
• rozpoznávat, co vám Bůh chce sdělit skrze nadpřirozené prožitky
• zachytit skrze vedení deníku to, co vám Duch svatý sděluje
• nabýt více moudrosti z toho, co vás Bůh učí na vaší životní cestě
• zakoušet Ježíšovu přítomnost v každodenním životě

Toužíte-li slyšet Boží hlas, pak se vám tato příručka stane úžasnou pomůckou a naučí vás, jak Boha hledat. Již dnes se můžete začít setkávat s Bohem novými a fascinujícími způsoby!

„Předkládám vám osobní pozvání na starobylé stezky – pozvání, abyste se stali písaři. Vedení deníku je strategický nástroj, který po generace sloužil k zachycení a uchování mimořádných okamžiků, myšlenek, modliteb a zjevení osobního charakteru. Vedení deníku vám pomůže uchovat zjevení a prohloubí vaši schopnost rozpoznávat hlas Ducha svatého. Je to v podstatě metoda, jak si zachovat poznámky pro budoucí použití. Může mít celou řadu podob. Do deníku si můžete zapisovat, co vnímáte, že vám Bůh říká skrze své nejrůznější komunikační kanály. Kromě toho si můžete zapisovat své modlitby a to, jak je Bůh vyslyšel.
Vedení deníku vám pomůže rozumět zjevení, které vám Bůh dává. Rovněž lépe porozumíte sami sobě, a samozřejmě lépe poznáte i Toho, který vám tato zjevení sesílá. Komunikace, modlitba a společenství s Bohem – to není jednosměrka. Věřící mají se svým nebeským Otcem osobní vztah. Co vystoupá vzhůru, to se vrací dolů. Jde o vztah – není to výměnný obchod, ale pouto lásky, v němž přijímáme i dáváme. Modlím se, aby se váš duch probudil a pochopil, jakou výsadou je, že můžete se svým nebeským Otcem komunikovat skrze váš deník.“ – James W. Goll

„Asi čtyřicet let svého života se učím, jak zaznamenat a zachovat to podstatné, co ve svém životě prožívám. Mám schované různé formy deníků a zápisníků a někdy se k některým zápiskům vracím. Nedávno jsem objevil svůj deník z roku 1986, kdy mi bylo 19 let, a byl jsem velmi překvapen, jaké hluboké myšlenky jsem si zapsal. Všechno to formovalo můj život. Přesto mi mnoho hlubokého zjevení od Pána uniklo pro nedostatečné či chybějící záznamy. Chceme, aby k nám Pán mluvil? A když mluví, co se zjevením učiníme? Anebo chceme jen stále nové a nové zážitky bez zodpovědného zpracování již přijatého?
Kdybych tak mohl tuto knihu číst na počátku mého křesťanského života! Kniha Písař vychází z praxe autorova života. Je rozdělena do 21 lekcí, které nás uvádějí do zodpovědného zpracování toho, co nám Bůh na naší cestě říká a zjevuje. Věřím, že se k mnoha místům této velmi praktické knihy budete vícekrát vracet. Naleznete zde určitá vodítka, jak zapsat, interpretovat a aplikovat Boží zjevení, která byste jinak bez povšimnutí pominuli. Bůh k nám mluví a máme ho poznávat na všech našich cestách!“ – Tomáš Korčák, vydavatel

Formát: A5, 144 stran
Vydal: Juda
Rok vydání: 2022