Chci zářit Jedním srdcem

99 

Mladá worshipová kapela z Hradce Králové si začíná pomalu, ale jistě získávat svoje publikum ve všech koutech České republiky. Po účinkování na několika křesťanských konferencích se jejich píseň „Chci zářit“ stala hymnou čtvrtého ročníku Festivalu UNITED. Nyní přichází Jedním srdcem se stejnojmenným albem, které je zároveň jejich první studiovou nahrávkou. CD obsahuje 12 autorských písní zpěváka Filipa Zavřela.

Skladem

Kategorie:

Popis

Chci zářit
Jedním srdcem

Jedním srdcem – Chci zářit

Mladá worshipová kapela z Hradce Králové si začíná pomalu, ale jistě získávat svoje publikum ve všech koutech České republiky. Po účinkování na několika křesťanských konferencích se jejich píseň „Chci zářit“ stala hymnou čtvrtého ročníku Festivalu UNITED. Nyní přichází Jedním srdcem se stejnojmenným albem, které je zároveň jejich první studiovou nahrávkou. CD obsahuje 12 autorských písní zpěváka Filipa Zavřela. S produkcí alba pomohl slovenský skladatel a multiinstrumentalista Viliam Šandor.
Album bylo představeno 5. 6. 2015 v pražské Lucerně během koncertu Martina Smitha, kde právě
skupina Jedním srdcem vystupovala jako předkapela.

„Vzdát Bohu chválu, stát společně před jeho trůnem, vyvýšit ho nad všechno ostatní, vyznat kým je… Toto jsou některé z hlavních motivů, proč jsme jako kapela tady. Jsme skupina lidí, kteří mají na srdci chválu našeho Boha prostřednictvím hudby. Protože věříme, že Bohu náleží jen to nejlepší, snažíme se to, co děláme, dělat pořádně a posouvat se dál. Součástí naší vize je také působení za hranicemi našeho sboru. Jedním z našich dlouhodobých cílu je změna worship prostředí v ČR.“

Filip Zavřel – zpěv, kytara
Jana Švajdlerová – klávesy
Richard Beníšek – bicí
Jiří Špaček – elektrická kytara
Jan Moudrý – baskytara
Vydal: Rosa Music