Bible 21 kapesní – černá

490 

Bible 21 za deset let od svého prvního vydání vyšla v mnoha vydáních, barvách i podobách včetně vydání „XL“ s pohodlně čitelným velkým textem.

Skladem

Kategorie:

Popis

Bible 21 kapesní – černá
umělá kůže (2019)

 

Bible21 za deset let od svého prvního vydání vyšla v mnoha vydáních, barvách i podobách včetně vydání „XL“ s pohodlně čitelným velkým textem. Dosud ale nikdy nevyšla v kapesním formátu, který by byl vhodný pro každodenní nošení s sebou. Dlouho jsme o této kapesní Bibli snili — a teď, na počátku Adventu 2019, se tento sen stává skutečností: Bible21 Pocket, jak ji v Biblionu důvěrně nazýváme, spatří světlo světa už v pátek 29. listopadu.
Kapesní vydání jsme vytiskli dvoubarevně, s červenými čísly kapitol, nadpisy a popisky. Kvalitní provedení zaručuje výroba v německé tiskárně C. H. Beck, se kterou spolupracujeme již řadu let.
Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře – ty, kteří jsou zvyklí čerpat z Knihy knih inspiraci pro každý den, i ty, kdo ji otevírají poprvé.
Rok vydání: 2019,
šitá, koženka, výška: 15 cm,
šířka: 10 cm, 1216 stran
Vydal: Biblion