Spojení srdcí

149 

Odhalte duchovní tajemství skutečné intimity

Jen 1 skladem

Kategorie:

Popis

Spojení srdcí
Nancy Rockey, Ron Rockey

Odhalte duchovní tajemství skutečné intimity

Mobily, iPody a esemesky to zkrátka nevyřeší — žijeme v době, kdy lidé zoufale hledají intimní vztahy.

Touží po prožitcích sblížení, při kterých dvě srdce splynou v jedno a vytvoří tak pouto trvalé důvěry a bezpečí.

Jak toho ale můžeme dosáhnout?

Spojení srdcí je působivá kombinace pravdivých životních příběhů, průlomových výzkumů, které vysvětlují, proč se cítíme tak, jak se cítíme, a proč určitým způsobem jednáme, a praktických principů a teorií, které mohou pomoci zlepšit naše narušené vztahy a naplnit je láskou, jejíž velikost předčí všechna naše očekávání.

Nestane se to automaticky, když si dva lidé řeknou „ano“.

Pokud jste však ochotni zbavit se své bolesti a předchozích zranění, můžete zažít změnu, která se projeví v něžných slovech, dotecích a vzájemných obdivných pohledech, jež prozáří a posílí váš partnerský život. Touto změnou mohou projít všechny naše vztahy.

Mnohé se dá v životě napravit a žádný boj není předem prohraný. Kniha, kterou držíte v rukou, vám dodá odvahu vymanit se z předchozích negativních zkušeností a zbavit se všeho, co vám brání prožít plné spojení srdcí.

Nancy a Ron Rockeyovi jsou vyhledávanými odborníky na problematiku manželských a rodinných vztahů. K terapeutické práci je přivedly těžké osobní a manželské zkušenosti spolu se vzděláváním v oblasti manželské a rodinné terapie a doktorandským studiem poradenské psychologie.

Ve svých knihách a seminářích vycházejí z křesťanských hodnot. Poukazují na zdroj lásky, jejíž přijetí dokáže vyléčit zraněná srdce a naplnit vztahy vzájemným porozuměním.

Vydal: Maranatha

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Spojení srdcí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *