Jak překonat ztrátu motivace

215 

Jak opět získat radost ze života, sílu a energii, kterou potřebujeme k tomu, abychom dokázali účinným způsobem čelit nepřízni osudu?

Skladem

Kategorie:

Popis

Jak překonat ztrátu motivace
Alina Wiejová

Každý z nás v sobě nosí touhu radovat se ze života. V dnešní době však přemíra povinností, časový tlak, stále se zvyšující požadavky a očekávání jiných lidí krade naši radost, nadšení a chuť do života. Čím dál tím více žen a mužů si stěžuje, že jsou přetížení, že už dlouho pociťují únavu a ztrátu motivace, která na nás v dnešní době doléhá bez ohledu na věk, společenské postavení nebo pozici v zaměstnání.
Jak opět získat radost ze života, sílu a energii, kterou potřebujeme k tomu, abychom dokázali účinným způsobem čelit nepřízni osudu?
Tato kniha nabízí praktické nástroje, které pomáhají najít ztracenou radost ze života a novou motivaci. Autorka názorně vysvětluje, co všechno ke ztrátě motivace vede a jak se s příčinami ztráty motivace vypořádat. Uplatnění těchto praktických rad a návrhů změní váš život k lepšímu.

Knižku Jak překonat ztrátu motivace pokladám za unikátnu publikáciu autorky, ktorá vie, čo píše. Vie, čo je strata motivácie a vníma jej reálnu silu, čo ukazuje na mnohých príkladoch ľudí okolo seba. Zároveň však je autentickým svedectvom toho, že je tu možnosť zvrátiť naše rútenie sa do únavy, vyčerpania, straty motivácie, takej typickej pre ľudí 21. storočia. Možno vidíme okolo seba veľa takýchto ľudí a zdá sa, že to musí postihnúť aj nás. V tom prípade sa „započúvajme“ do výkriku tejto knihy. Láskavo a zároveň presvedčivo ukazuje, že v živote je možný obrat iným smerom. Smerom, po ktorom niekde vnútri túžime my všetci – po živote plne radostnom a sviežom v Bohu.
– prof. PaedDr. Dana Hanesová, PhD.

Formát: A5, 160 stran
Vydal: Inspiramo
Rok vydání: 2017