BIBLE – KAPESNÍ PRŮVODCE

198 

– ČTIVÝ A STRUČNÝ TEXT

– citáty známých osobností z celého světa
– slovníček klíčových slov
– barevné fotografie
– atraktivní design

Skladem

Kategorie:

Popis

BIBLE – KAPESNÍ PRŮVODCE
MICHAEL KEENE

BIBLE JE NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ KNIHOU NA SVĚTĚ. ALE KOLIK TOHO O NÍ SKUTEČNĚ VÍME? JAK VZNIKLA? JAKÉ TEXTY OBSAHUJE? JAKÉ MÁ HISTORICKÉ A KULTURNÍ POZADÍ? JAKÝ VLIV MĚLA V PRŮBĚHU STALETÍ NA VÝVOJ SPOLEČNOSTI? PRÁVĚ NA TYTO A MNOHÉ DALŠÍ OTÁZKY ODPOVÍDÁ TATO KNÍŽKA.

TENTO TITUL PŘINÁŠÍ PŘEHLEDNÉ INFORMACE O KNIZE, KTERÁ TVOŘÍ ZÁKLAD DVOU SVĚTOVÝCH NÁBOŽENSTVÍ: JUDAISMU A KŘESŤANSTVÍ. DÁVÁ NAHLÉDNOUT DO DĚJIN BIBLICKÝCH DOB I DO TEHDEJŠÍHO ŽIVOTNÍHO ZPŮSOBU, SEZNAMUJE ČTENÁŘE S OBSAHEM A STYLEM JEDNOTLIVÝCH BIBLICKÝCH KNIH I S CELKOVÝM POSELSTVÍM BIBLE A JEJÍM VLIVEM NA NAŠI MINULOST I SOUČASNOST. HLAVNÍ PŘEDNOSTI KNIHY:


Michael Keene
promoval na London University s čestným titulem v oboru teologie a religionistika. Řadu let vyučoval v Londýně, Hampshiru a Suffolku. Nyní se už více než patnáct let plně věnuje psaní a mezi jeho knihy patří The Development of Christianty (Vývoj křesťanství; Stanley Thornes), Seekers After Truth (Hledači pravdy; Cambridge University Press) a Examining Four Religions (Přehled čtyř náboženství; HarperCollins).

VYDAL: BIBLION