Uvolni Ježíšovu moc

159 

Poznejte, jak vaše osobní příběhy o Božím působení zapálí svět, když dnes uvolníte Boží moc!

Jen 1 skladem

Popis

Uvolni Ježíšovu moc
Bill Johnson

Když vyprávíš druhým o zázracích, které jsi v životě prožil, stává se pro ně Bůh reálnějším. V lidech, kteří slyší, co pro tebe Bůh udělal, pak exploduje víra. Díky tomu, co Bůh pro tebe udělal, začnou vidět zázraky i ve svých vlastních životech!

Objevíš, jak:
podporovat Boží milost v každém člověku ve tvé blízkosti.
zanechat svým životem odkaz Božího díla.
žít pod vlivem jeho mocné přítomnosti.
vnášet Boží přítomnost všude tam, kam půjdeš.

Poznejte, jak vaše osobní příběhy o Božím působení zapálí svět, když dnes uvolníte Boží moc!

Pokud chcete znát a vidět nábožensky nezatížený pohled na Boží slovo, přečtěte si jakoukoli knihu Billa Johnsona. Každá přináší čerstvý pohled na praktický život křesťana. Tato kniha Vám přinese nový pohled na moc svědectví. Pomůže Vám vidět mnohé aspekty z jiné perspektivy. Též Vás přivede zpět k prosté víře v zázraky. Církev bez zázraků je odkázaná k vychladnutí a duchovní smrti, proto se musí naučit využívat své dědictví a všechny duchovní zbraně, které jí jsou dány. Další vynikající kniha, která by neměla chybět v žádné křesťanově knihovně. (Stanislav Bubik, pastor Církve bez hranic, Praha)

Máme velkou radost z toho, že vám můžeme doporučit knihu Uvolni Ježíšovu moc, jejímž autorem je Bill Johnson. Tato kniha totiž přináší velice jasné zjevení o nesmírně veliké moci, která je obsažena ve svědectví. Principy, které jsme se z této knihy a z poslechu vyučování od Billa Johnsona dozvěděli, jsme začali osobně používat, a viděli jsme již mnoho lidí uzdravených a osvobozených. Je to díky zjevení, že skrze moc svědectví Bůh opět činí své skutky. Svědectví je proroctvím o tom, co Ježíš má nebo činí, a chce to proto činit stále znovu (Zj 19,10). Toto vyučování nám odkrývá moc, která je ve svědectví obsažena. Díky tomu můžeme všichni vstoupit do té skutečnosti, čím svědectví je, a co tedy dokáže vypůsobit. Tím, co se z této knihy naučíte a co si osvojíte, budete požehnáni.(Stephen & Angela Bolerovi, proroci ze Skotska)

Tato kniha posouvá význam slova „svědectví“ na skutečně biblickou úroveň. Naše svědectví o Božím působení jsou klíčem k uvolnění Boží moci a nástrojem, který vyžene jakákoli zklamání a odrazení z Božího lidu. Jsou projevem prorockého Ducha a probouzejí víru v živého Boha, který jednal, teď jedná a také bude jednat. Jen tak poroste naše vděčnost a chvála uprostřed reptajícího světa. Jen tak bude moci být tento svět zasažen – ne argumenty lidské moudrosti, ale Boží mocí skrze znamení, divy a uzdravování. Nechme se tedy Bohem skrze tuto knihu posunout… (Tomáš Korčák, pastor Křesťanského společenství Juda, Mělník)

A5, 120 s.,
př. Dan Drápal,
ISBN 978-80-87239-21-6
Rok vydání: 2011
Vydal: Juda

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Uvolni Ježíšovu moc”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…