Průvodce Biblí

690 

Kniha vychází vstříc široké skupině čtenářů – nabízí pojednání o významných biblických osobnostech, ukazuje, jak přistupovat k četbě různých žánrů Starého a Nového zákona.

Jen 1 skladem

Kategorie:

Popis

Průvodce Biblí
revidované, rozšířené studijní vydání


Kniha vychází vstříc široké skupině čtenářů – nabízí pojednání o významných biblických osobnostech, ukazuje, jak přistupovat k četbě různých žánrů Starého a Nového zákona, jak porozumět biblickým příběhům, poetickým a mudroslovným spisům, proroctvím i apokalyptickým textům. Průvodce Biblí obsahuje:
• 680 stran textu, který čtenáře provází celou Biblí knihu po knize, kapitolu po kapitole, někdy i verš po verši a objasňuje mu klíčové pojmy: poukazuje na význam biblického sdělení a na možnosti jeho interpretace.
• 126 odborných článků, které se zabývají jak širšími reáliemi a okolnostmi života ve starověku, tak i některými specifickými tématy.
• přes 700 barevných fotografií a ilustrací, jež se snaží přiblížit svět biblických postav a událostí.
• 68 map, které udávají polohu a popřípadě i další důležité informace.
• 20 tabulek a diagramů, které (se významně podílejí na vizuálním zachycení tehdejšího světa) vizuálně přibližují různé aspekty tehdejšího světa.
• rejstřík pomáhá při rychlém vyhledávání nejdůležitějších jmen, míst, událostí i různých biblických pojmů, přispívá rovněž ke snadnější .

orientaci v Průvodci.
18×25 cm, 816 s.,
měkká vazba
Vydal: ČBS

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Průvodce Biblí”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *