Pastýřem dětského srdce

210 

Dnešní rodiče patří ke generaci, která svrhla svou autoritu. Jejich myšlení silně ovlivnily rasové a protiválečné protesty šedesátých let.

Skladem

Popis

Pastýřem dětského srdce

Úkol správně vychovat děti není beznadějný

Tedd Tripp

Dnešní rodiče patří ke generaci, která svrhla svou autoritu. Jejich myšlení silně ovlivnily rasové a protiválečné protesty šedesátých let. Protestní hnutí bolestně zasáhlo zavedený režim, změnilo naše uvažování o autoritě a právech jedince.
Dnešní rodiče jsou rozčarovaní a zmatení. Děti se nechovají, tak jak by měly, a rodiče nechápou proč. Mnozí dospěli k názoru, že úkol vychovat děti je nesplnitelný. Někteří se zklamaně vzdávají, jiní se snaží uplatnit autoritativní přístup.
Cílem této knihy je ujistit vás, že situace není beznadějná. I na přelomu tisíciletí lze vychovávat děti v biblických hodnotách, které sami uznáváte. Nemusíte se – a ani byste se neměli – hroutit a dospívat k závěru, že váš úkol je nesplnitelný.
Trippova práce vás provede vývojem dítěte a formativními vlivy, které působí na jeho chování. Upozorní na důležitost vzájemné komunikace rodičů a dětí a zaměří pozornost na pastýřský přístup k dětem, který vychází z biblických zásad.

Rok vydání: 2012
Pořadí vydání: 2. vydání
Formát: 138 x 205
Vazba: brožovaná
Počet stran: 188

Vydal: Návrat domů

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pastýřem dětského srdce“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *