NEBE OPRAVDU JE…

185 

Neuvěřitelné vyprávění o cestě malého chlapce do nebe a zpět…

Skladem

Popis

NEBE OPRAVDU JE…

Todd Burpo, Lynn Vincent

Když Colton Burpo přežil komplikovanou operaci slepého střeva, jeho rodiče jásali radostí nad jeho zázračným uzdravením. Nečekali však, jaký se před nimi během následujících měsíců rozvine příběh: příběh stejně krásný jako neobyčejný, zachycující cestu jejich syna do nebe a zpět.
Colton, ani ne čtyřletý, sdělil svým rodičům, že během operace odešel z těla – a pravdivost svého prohlášení potvrdil tím, že přesně popsal, co mezitím dělali jeho rodiče v jiné části nemocnice. Vyprávěl o tom, jak navštívil nebe a co mu říkali lidé, které tam potkal a které nikdy předtím neviděl. Mluvil při tom i o událostech z doby před svým narozením. Navíc své rodiče ohromoval popisy a obtížně srozumitelnými informacemi o nebi, které přesně odpovídaly Bibli, přestože ještě neuměl číst.
S odzbrojující a přímočarou smělostí dítěte vypráví Colton o svých setkáních s dávno zesnulými členy rodiny. Popisuje Ježíše, anděly, jak je Bůh „opravdu, opravdu veliký“ a jak nás Bůh miluje. Celý příběh převyprávěl Coltonův otec, ale kniha zachycuje i jeho jedinečně prostá slova. Nebe opravdu je… nabízí letmý pohled na svět, který nás čeká a kde, jak říká Colton, „nikdo není starý a nikdo tam nenosí brýle“.
Nebe opravdu je… navždy změní vaše smýšlení o věčnosti, protože nabízí možnost vidět – a věřit – jako dítě.

 13,8 x 20,5 cm,
144 s., brož.,
ISBN 978-80-7255-261-0
Vydal: Návrat domů