Navždy tátovo děvče

245 

Povězte mi o svém otci. Jak byste jako dospělá dcera odpověděla na tuto výzvu?

Jen 1 skladem

Popis

Navždy tátovo děvče

Vztah mezi otcem a dcerou

H. Norman Wright

Povězte mi o svém otci. Jak byste jako dospělá dcera odpověděla na tuto výzvu? Jsem si jist, že tato otázka ve vás vyvolá mnoho myšlenek a pocitů. Mnohé mohou být příjemné, jiné nikoli. Ať se vám to líbí nebo ne, váš otec má na vás trvalý vliv. Ať již vám byl blízký nebo vzdálený, fyzicky přítomný či nepřítomný, chladný nebo vřelý a projevoval vám svou lásku či vás zneužíval, váš otec na vás zanechal svůj otisk.
A váš život ovlivňuje dosus – pravděpodobně víc, než si uvědomujete.
Ojedinělá práce amerického autora citlivým způsobem pojednává o významu a jedinečnosti vztahu mezi otcem a dcerou – tedy o oblasti, která je pro mnohé ženy trýznivá a zraňující.
Je mnoho žen, které jejich otcové nikdy nepřijali, a tím v nich vypěstovali pocity méněcennosti, nejistoty, strachu, odcizení a osamělosti. Jiné ženy vyrůstaly v rodinách neúplných, protože jejich otec od nich odešel.
Tyto tragické a bolestné události ve svém důsledku vedou k tomu, že ženy neočekávají od mužů lásku a bojí se vstoupit do důvěrného vztahu.
Právě ženám, pro které není snadné podívat se otevřeně na vztah se svým otcem, je určena tato kniha, neboť přináší možné řešení negativních důsledků minulosti.

Rok vydání: 2016
Pořadí vydání: 2. vydání
Formát: 138 x 205
Vazba: brožovaná
Počet stran: 208
Vydal: Návrat domů

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Navždy tátovo děvče“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *