Kultura cti

215 

Jak vytvářet prostředí pro nadpřirozeno…

Tuto knihu by měl přečíst každý vedoucí! A měl by ji přečíst každý vedoucí v církvi! Tuto knihu by měli přečíst každý manžel i každá manželka! Tuto knihu by měl přečíst každý rodič! Tuto knihu by měl přečíst každý! A pak ještě jednou, znovu!

Skladem

Kategorie:

Popis

Kultura cti
Danny Silk

Jak vytvářet prostředí pro nadpřirozeno

Tuto knihu by měl přečíst každý vedoucí! A měl by ji přečíst každý vedoucí v církvi! Tuto knihu by měli přečíst každý manžel i každá manželka! Tuto knihu by měl přečíst každý rodič! Tuto knihu by měl přečíst každý! A pak ještě jednou, znovu!

Kevin Dedmon, církev Bethel, Redding, Kalifornie

Církev potřebuje radikální reformaci. Jsem přesvědčen, že tato kniha je součástí Božího řešení této potřeby.

Bill Johnson, hlavní pastor církve Bethel, Redding, Kalifornie

Prostředí, jež napomáhá životu, naději, cti a našemu určení!

V této úžasné knize, plné zjevení, popisuje Danny Silk významný posun v životě a ve správě církve a ve vztazích v jejím rámci. Tento posun vedl k rozvoji kultury probuzení v církvi Bethel v Reddingu v Kalifornii.

Mnohé výmluvné a skutečné příběhy ukazují, že církev je místem, kde vládne svoboda a úcta, kde lidé přijímají zmocnění a kde je zdravá kázeň (nikoli trestání). Kultura cti je výzvou struktuře vedení církve v její dnešní podobě a předkládá čerstvý pohled na patero služebností.

Ježíš vyjádřil tento důležitý princip u Matouše 20,25-26: „Ježíš si je zavolal a řekl: ‚Víte, že vládci národů panují nad nimi a velcí nad nimi vykonávají svou svrchovanou moc. Mezi vámi tomu tak nebude; ale kdo by se chtěl mezi vámi stát velkým, bude vaším služebníkem.‘“

Pokud se lidé, kteří mají moc, naučí zmocňovat ty, kdo je obklopují, pak se jistě naplní prosba: „Přijď Království tvé, buď vůle tvá jako v nebi, tak i na zemi.“

Již dnes můžete uvádět v život pravdy zjevené v tomto praktickém, nicméně nadpřirozeně nabitém souboru zásad, jak budovat vztahy v rodině, na pracovišti, ve společnosti, ve službě i v církvi – tedy všude, kde přicházíte do styku s druhými lidmi.

Danny Silk působí jako hlavní správní pastor v církvi Bethel v Reddingu v Kalifornii. Buduje tým pracovníků sboru a je ředitelem různých sborových služeb – Střediska proměny, týmu pro evangelizaci města a Míst uzdravení církve Bethel. Danny a jeho manželka Sheri rovněž založili organizaci Loving on Purpose (Cílevědomá láska), jež po celém světě slouží rodinám i společenstvím.

ISBN 978-80-87239-25-4
Formát A5, 168 stran,
rok vydání 2013
Vydal: Juda

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kultura cti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *