Čekej na mě

189 

• Můžeme znovu vzkřísit sen o pravé lásce?
• Proč je dobré čekat se sexem až do manželství?
• Jak si můžeme chránit svou čistotu?

Jen 1 skladem

Kategorie:

Popis

Čekej na mě

Rebecca St. James


• Můžeme znovu vzkřísit sen o pravé lásce?
• Proč je dobré čekat se sexem až do manželství?
• Jak si můžeme chránit svou čistotu?
Známá křesťanská zpěvačka a mladá žena plná hluboké víry pomáhá dospívajícím křesťanům znovu objevit krásu čistoty v milostném vztahu. Ve své čtivé, praktické a na Písmu založené knížce ukazuje, že Boží plán je pro nás ten nejlepší i v oblasti naší sexuality. Kniha plná příběhů ze života i otázek k zamyšlení nabízí povzbuzení a naději všem: těm, kdo se rozhodli čekat až do manželství, i těm, kdo si myslí, že svou čistotu už navždy ztratili.
Připojený studijní průvodce umožňuje téma probrat skutečně do hloubky, může také dobře posloužit pro vyučování a debaty ve skupinách.

Ohlasy čtenářů


Když jsem poprvé slyšel píseň „Čekej na mě“, byl jsem nadšený. A stejně nadšený jsem z téhle knížky. Je romantická, realistická a vyzývá nás k činům. Ukazuje nám, jak může být následování Božího plánu skvělé. Rebecca své poselství žije. Její příklad a její věrnost jsou silou této knihy.
– Joshua Harris, autor bestsellerů S nikým nechodím a nejsem cvok a My dva spolu

V této knížce se téma předmanželské sexuální čistoty probírá velmi prakticky, prostřednictvím příběhů a zkušeností Rebeccy St. James i jejích přátel. Především mladí lidé, kteří se rozhodli čekat až do manželství, ocení rady i fakta, která jejich postoj podpoří a pomohou jej obhájit i mezi vrstevníky. Občas se v knížce klade možná až příliš velký důraz na snění o budoucím partnerovi, přesto se nevyhýbá ani realistickým tématům, například možnosti, že někdo může zůstat svobodný celý život.

– Jana „Agnes“ Coufalová, vedoucí projektu Eva Evě

Tahle je knížka je ohromně čtivá a obsahuje spoustu pravdivých i praktických informací. Znovu mě utvrdila v tom, že mé dávné rozhodnutí pro zachování čistoty bylo správné a že to stojí za to.
– Bára, 17 let

Vydal: Samuel

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Čekej na mě“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *